לסל הקניות
 
 
 
.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
1-700-700-811
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Up phone- אפ פון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
קטגוריה
מחיר
-
 
 
 
 
 

אודות

 
 
אנחנו ב- Up Phone שמחים להציג בפניכם את אחד הקטלוגים הגדולים והמקיפים בארץ. בקטלוג שלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של מכשירים סלולר, אביזרים נלווים לסמארטפונים ולטאבלטים ותיקוני סלולר שמתבצעים במעבדת התיקונים המקצועית שלנו. תמצאו אצלנו גם מבחר גדול של מכשירים ואביזרים משלימים ואיכותיים לדגמים רבים של כל המותגים הקיימים.
 
 

בואו ליהנות מכל היתרונות שיש לנו להציע לכם:

 
שקיפות – בקטלוג שלנו תמצאו מפרט טכני מפורט לגבי כל מוצר ושירות תיקונים שאנחנו מציעים, על מנת לאפשר לכם לדעת מה בדיוק אתם קונים ומקבלים, ולהקל עליכם את תהליך הבחירה מתוך ההיצע הגדול הקיים כיום בשוק הסלולר, ובמטרה להעניק לכם חוויית קנייה נוחה, קלה ופשוטה.
 
שירות – אנחנו מאמינים ביצירת מערכת יחסים ארוכת טווח עם לקוחותינו ולכן אנחנו מקפידים להעניק לכם שירות אמין, מקצועי והוגן. לשם כך אנחנו מציעים לכם גם שירות לקוחות מקומי, כדי שתקבלו מענה מהיר ויעיל בכל עניין ושאלה שיש לכם.
 
חדשנות – אנחנו עובדים מסביב לשעון על מנת לרענן את המבחר בחנות שלנו, וכדי שתוכלו ליהנות מכל המוצרים הכי חדשים בתחום. אנחנו עובדים באופן שוטף מול יצרנים שונים בחו"ל על מנת לייבא בשבילכם את כל המוצרים הכי עדכניים שיש בתחום.
 
מחירים הוגנים – כחלק בלתי נפרד מכל שאר הערכים המנחים אותנו בעבודתנו היומיומית, חשוב לנו לציין את המחירים באתר שלנו, על מנת שתדעו בדיוק כמה כל מוצר וכל שירות תיקונים עולה. כמו כן אנחנו מקפידים על מחירים הוגנים, בהתאם לאיכות העבודה והמוצרים שאנחנו מספקים.
 
אנחנו מקווים שתמצאו את מה שחיפשתם באתר שלנו, ושתיהנו לגלוש בו. נשמח תמיד לעמוד לשירותכם בכל עניין, וניתן ליצור איתנו קשר בכל עת באמצעות האתר או בדף הפייסבוק שלנו, שבו אנחנו מעדכנים במוצרים חדשים, במבצעים ובהגרלות.