אודותינו

שמחים להציג בפניכם את אחד הקטלוגים הגדולים והמקיפים בארץ. בקטלוג שלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של מכשירי סלולר, אביזרים נלווים ומעבדת תיקונים

בואו ליהנות מכל היתרונות שיש לנו להציע לכם:

שקיפות

היצע הגדול הקיים כיום בשוק הסלולר, ובמטרה להעניק לכם חוויית קנייה נוחה, קלה ופשוטה. על מנת לאפשר לכם לדעת מה בדיוק אתם קונים ומקבלים, ולהקל עליכם את תהליך הבחירה בקטלוג שלנו תמצאו מפרט טכני מפורט לגבי כל מוצר ושירות תיקונים שאנחנו מציעים,

שירות

אנחנו מאמינים ביצירת מערכת יחסים ארוכת טווח עם לקוחותינו ולכן אנחנו מקפידים להעניק לכם שירות אמין, מקצועי והוגן. לשם כך אנחנו מציעים לכם גם שירות לקוחות מקומי, כדי שתקבלו מענה מהיר ויעיל בכל עניין ושאלה שיש לכם.

חדשנות

אנחנו עובדים מסביב לשעון על מנת לרענן את המבחר בחנות שלנו, וכדי שתוכלו ליהנות מכל המוצרים הכי חדשים בתחום. אנחנו עובדים באופן שוטף מול יצרנים שונים בחו"ל על מנת לייבא בשבילכם את כל המוצרים הכי עדכניים שיש בתחום.

מחירים הוגנים

כחלק בלתי נפרד מכל שאר הערכים המנחים אותנו בעבודתנו היומיומית, חשוב לנו לציין את המחירים באתר שלנו, על מנת שתדעו בדיוק כמה כל מוצר וכל שירות תיקונים עולה. כמו כן אנחנו מקפידים על מחירים הוגנים, בהתאם לאיכות העבודה והמוצרים שאנחנו מספקים.